آدرس: تهران ، نارمک جانبازان غربی

خیابان گلستان خیابان غیاثی پور پلاک ۲۳۳ خارج از محدوده طرح ترافیک همه روزه حتی ایام تعطیل

تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا

شیشه بالابر برقی سابرینا (بایک سابرینا) با ۶ ماه ضمانت انجام خدمات

در این مقاله می خوانید :

در این بخش با هم نکاتی در مورد تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا یا تعمیر شیشه بالابر برقی بایک می خوانیم. گاهی ممکن است شیشه بالابر برقی خودروی سابرینا شما بنا به دلایل مختلفی به تعمیر نیاز داشته باشد دلایلی از جمله

  • خرابی یا سوختن فیوز
  • شکستن و خرابی کلید شیشه بالابر
  • خرابی و یا سوختن موتور الکتریکی
  • و…

اگر به هر دلیلی شیشه بالابر برقی خودروی سابرینای شما با مشکل مواجه شد و یا از کار افتاد با همکاران ما در بخش تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا در تماس باشید تا آنها شما را راهنمایی و مشکل را عیب یابی و حل نمایند.

تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا

تعمیر کلید شیشه بالابر برقی سابرینا (بایک سابرینا)

ابتدا تکنسین قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی سابرینا مشکل را عیب یابی می کند اگر ایراد از خرابی فیوز باشد فیوز مربوط به شیشه بالابر برقی را که در قسمت جعبه فیوز که معمولا در زیر فرمان واقع شده است چک کرده و اگر سوخته باشد آن را تعویض می کند.

اما اگر چنانچه کلید شیشه بالابر اتومبیل بایک سابرینا معیوب شده باشد رودری مربوط به قسمت آسیب دیده را باز می کند و کلید شیشه بالا بر را خارج می کند اگر امکان تعمیر داشته باشد کلید را تعمیر کرده و اگر نه کلید شیشه بالابر را تعویض می کند و در جای خود نصب کرده و رودری را سر جای خود می بندد.

برای اینکه در مورد مشخصات فنی اتومبیل بایک سابرینا بیشتر بدانید این سایت را مطالعه کنید.

تعمیر موتور الکتریکی شیشه بالابر الکتریکی سابرینا

گاهی ممکن است ایراد از موتور الکتریکی شیشه بالابر بایک سابرینا باشد در این صورت اگر ایراد از موتور الکتریکی باشد شیشه های ماشین در همان حالتی که هستند باقی می مانند و اگر شیشه ها تا نصفه پایین باشند امنیت اتومبیل در خطر است پس باید سریعا با مراجعه به قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا از همکاران ما بخواهید تا مشکل را برطرف کنند تکنسین ما در این بخش به وسیله ی ولت سنج ولتاژ برقی که باتری به کلیدها می رساند را اندازه گیری می کنند و اگر از میزان مشخصی پایین تر باشد پس بالابر برقی خودروی سابرینا ایراد موتوری پیدا کرده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

هزینه تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا

هزینه ی مربوط به تعمیر شیشه بالابر برقی خودروها بسته به برند و مدل اتومبیل ها از خودرویی به خودروی دیگر متفاوت است.ممکن است خودروی سابرینای شما برای تعمیر شیشه بالابر برقی خود هزینه های بیشتری نسبت به اتومبیل های دیگر داشته باشد و یا برعکس هزینه های کمتری برای تعمیر شیشه بالابر برقی آن نسبت به خودروهای دیگر متحمل شوید.

به غیر از مدل و برند اتومبیل ممکن است اجزای مختلف تشکیل دهنده ی شیشه بالابر برقی خودروی بایک سابرینای  شما با مشکل مواجه شده باشد که در این صورت هر کدام از این اجزای تشکیل دهنده دارای قیمت های متفاوتی هستند.

ممکن است ایراد از فیوز مربوط به شیشه بالابر برقی باشد و یا سیم کشی قطع شده باشد یا کلید شیشه بالابر خراب شده یا شکسته باشد و یا حتی موتور آن سوخته باشد که هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند ممکن است قابل تعمیر باشند و دستمزد مربوط به تعمیر قطعات مختلف با هم فرق داشته باشد و یا نیاز به تعویض داشته باشد که علاوه بر قیمت قطعه ی تعویضی هزینه ی تعویض آن هم اضافه می شود.

تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا

به هر حال برای اطلاع از هزینه ی مربوط به تعمیر شیشه یالابر برقی سابرینا با همکاران ما در بخش شیشه بالابر اتومبیل تماس بگیرید تا آنها اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارند. ضمن اینکه شما می توانید به راحتی برای تعمیر شیشه بالابر برقی اتومبیل در شرق تهران به ما مراجعه کنید.

به خاطر داشته باشید که ما ضمن انجام خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا ، خدمات تعمیر شیشه بالابر دیگر خودروها مانند تعمیر شیشه بالابر مگان را نیز انجام می دهیم.

دیگر اتومبیل هایی که ما کار تعمیر شیشه بالابر آن را انجام می دهیم می توان به تعمیر شیشه بالابر آزرا، تعمیر شیشه بالابر سوناتا، تعمیر شیشه بالابر مزدا ۳، تعمیر شیشه بالابر برلیانس، تعمیر شیشه بالابر برقی هیوندای i30 ، تعمیر شیشه بالابر برقی اسپورتیج، تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷،  تعمیر شیشه بالابر BMW و دیگر خودرو ها اشاره کرد.

تعمیر همه شیشه بالابر های اتومبیل های فوق با ۶ ماه ضمانت انجام خدمات انجام می شود.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید:
درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

شیشه بالابر با 6 ماه ضمانت

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

6 ماه گارانتی انجام خدمات تعمیر شیشه بالابر

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید