آدرس: تهران ، نارمک جانبازان غربی

خیابان گلستان خیابان غیاثی پور پلاک ۲۳۳ خارج از محدوده طرح ترافیک همه روزه حتی ایام تعطیل

تعمیر شیشه بالابر h30 کراس

تعمیر شیشه بالابر H30 کراس با ۶ ماه ضمانت انجام خدمات

در این مقاله می خوانید :

در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی را در زمینه تعمیر شیشه بالابر H30 کراس در اختیار شما دوستان عزیز قرار بدهیم. گاهی ممکن است کلید شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس شما به هر دلیلی غیر فعال شده از کار بیفتد و یا خراب بشود که در این صورت احتیاج به تعمیر آن پیدا خواهد کرد..

اگر شما هم علاقه دارید تا راجع به تعمیر شیشه بالابر برقی اچ سی کراس اطلاعاتی را به دست بیاورید تا انتهای این مطلب حتما با ما همراه باشید.

تعمیر شیشه بالابر h30 کراس

تعمیر کردن شیشه بالابر برقی اچ سی کراس

از کار افتادن و معیوب شدن و یا غیر فعال شدن شیشه بالابر H30 کراس به چندین دلیل متفاوت ممکن است اتفاق بیفتد دلایلی مثل:

  •  خرابی یا شکستن کلید شیشه بالابر
  • اتصالی سیم کشی برق
  • برق دزدی در هر قسمت از ماشین
  • سوختن فیوز مربوط به کلید شیشه بالابر
  • از کار افتادن یا سوختن و یا پیدا کردن ایراد موتوری شیشه بالابر اچ سی کراس
  • و یا دلایل دیگری همچون به هم ریختن تنظیمات مربوط به سیستم شیشه بالابر برقی اچ سی کراس

همانطور که گفتیم در این مقاله قصد داریم در زمینه تتعمیر شیشه بالابر h30 کراس اطلاعاتی در دسترس شما دوستان عزیز قرار بدهیم پس اگر شما هم دوست دارید در زمینه ی تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس اطلاعات کافی و لازم را به دست بیاورید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید..

شیشه بالابر برقی یک سیستم مدرن است که برای آسایش و رفاه حال بیشتر مصرف کنندگان خودروی اچ سی کراس در سراسر دنیا طراحی و تولید  و نصب و سپس عرضه می شود. اگر به هر دلیلی در کار کردن با شیشه بالابر برقی اچ سی کراس با مشکلی رو به رو شدید به کارشناسان ما در بخش تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس مراجعه بفرمایید تا آنها شما را در صورت لزوم راهنمایی کنند و یا مشکل را عیب یابی و برطرف کنند..

و همچنین این را هم در نظر داشته باشید که خدمات ما در زمینه ی تعمیر شیشه بالابر H30 کراس دارای ۶ ماه ضمانت می باشد.

تعمیر شیشه بالابر h30 کراس

تعمیر کلید شیشه بالابر برقی اچ سی کراس

همان گونه که می دانید و در مطالب قبل هم راجع به آن صحبت کردیم یکی از دلایل مهمی که ممکن است شیشه بالابر برقی خودروی H30 کراس شما را از کار بیاندازد خراب شدن و یا شکستن کلید شیشه بالابر برقی می باشد که این موضوع به وفور اتفاق می افتد و اصلا جای نگرانی نیست..

کلید شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس هم مانند بیشتر خدروهای دیگر بر روی رودری ها قرار دارد پس باید برای تعمیر و یا تعویض کلید شیشه بالابر برقی اچ سی کراس رودری مربوط به قسمتی که آسیب دیده است باز شده و آن را تعمیر و یا تعویض کنند..

کلید کنترل همه ی شیشه بالابر های خودروی اچ سی کراس بر روی کنسول کنار دست راست راننده هم وجود دارد و راننده می تواند از این طریق بر روی تمامی شیشه های ماشین کنترل داشته باشد آنها را بالا و پایین کرده و حرکت بدهد و یا حتی قفل کودک مربوط به تمامی شیشه های خودرو را هم از روی همان کنسول فعال و یا غیر فعال کند.

اگر کلید شیشه بالابر برقی هرکدام از درب های این خودرو غیر فعال بشود و یا بشکند و یا به هر دلیل دیگری خراب شده باش و از کار بیفتد پس باید فقط رودری درب قسمتی که آسیب دیده است را باز کرد و کلید شیشه بالابر برقی را اگر قابلیت تعمیر شدن را دارد تعمیر کرده  و اگر قابل تعمیر نباشد قطعه را تعویض کرده و سپس کلید شیشه بالابر برقی سالم  را سر جای خود ببندیم. .

اگر کلید شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس شما هم به هر دلیلی غیر فعال شده و از کار افتاد و در استفاده کردن از آن با مشکل مواجه شده اید مشکلتان را با کارشناسان ما در بخش تتعمیر شیشه بالابر h30 کراس در میان بگذارید تا آنها خدمات لازم را در این زمینه همراه با ۶ ماه ضمانت برای خودروی اچ سی کراس شما انجام دهند.

تعمیر شیشه بالابر h30 کراس

تعمیر موتور شیشه بالابر برقی اچ سی کراس

موتور الکتریکی شیشه بالابر برقی اچ سی کراس با کمک سیم کشی به باتری خودرو متصل می شود و باتری ماشین سیگنال جریان برق را به وسیله این سیم ها به کلید شیشه بالابر می رساند تکنسین مربوط به قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس از طریق دستگاه ولت سنج ولتاژ برق را اندازه گیری می کند و اگر میزان ولتاژ آن از مقدار مشخصی کمتر یا بیشتر باشد موتور الکترونیکی کلید شیشه بالابر دچار ایراد شده است و موتور الکترونیکی آن نیاز به بازدید و رفع عیب دارد تا تکنسین مربوطه بتواند شروع به رفع ایراد آن کند..

اگر موتور الکترونیکی شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس شما با مشکل مواجه شده باشد شیشه های ماشین در هر حالتی که هستند در همان حالت باقی می مانند زیرا دیگر موتور توان حرکت دادن آنها را نخواهد داشت پس اگر شیشه ها پایین باشند امنیت خودرو حتما به خطر می افتد و امکان سرقت از این خودرو و یا لوازمش بالا می رود به همین دلیل باید در سریع ترین زمان ممکن به همکاران ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی اچ سی کراس مراجعه بفرمایید تا آنها خدمات لازم را با ۶ ماه ضمانت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند..

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر H30 کراس

 همان طور که در تمام مطالب قبل به این موضوع اشاره کردیم هزینه تعمیر تعمیر شیشه بالابر h30 کراس هم مانند خیلی از خودروها امکان دارد به خاطر مدل جدید و تنظیمات پیشرفته ی آن با دیگر خودروها کمی متفاوت باشد.

همین طور هزینه تعمیر شیشه بالابر H30 کراس را نمی توان به طور دقیق تخمین زد به این دلیل که نمی توان حدس زد که قیمت قطعات تعویضی که باید جداگانه خریداری کنیم و به صورت جدا از هزینه تعمیر قیمت آن ها را هم بپردازیم و همچنین هزینه دستمزد تعمیر و یا تعویض قطعات را هم باید در نظر بگیریم.

ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه تعمیر شیشه بالابر برقی اچ سی کراس با همکاران ما در این بخش تماس حاصل بفرمایید تا ایشان اطلاعات کافی و لازم و مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار بدهند.

ما در شیشه اتومبیل پرشین، خدمات تعمیر شیشه بالابر اتومبیل را برای همه انواع اتومبیل ها انجام می دهیم. از جمله این خدمات می توان به تعمیر شیشه بالابر چانگان، تعمیر شیشه بالابر توسان، تعمیر شیشه بالابر ام وی ام، تعمیر شیشه بالابر آزرا، تعمیر شیشه بالابر سوناتا، تعمیر شیشه بالابر مزدا ۳، تعمیر شیشه بالابر برلیانس، تعمیر شیشه بالابر برقی هیوندای i30 ، تعمیر شیشه بالابر برقی اسپورتیج، تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷، تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا، تعمیر شیشه بالابر مگان، تعمیر شیشه بالابر BMW و دیگر خودرو ها اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید:
درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

شیشه بالابر با 6 ماه ضمانت

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

6 ماه گارانتی انجام خدمات تعمیر شیشه بالابر

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید