آدرس: تهران ، نارمک جانبازان غربی

خیابان گلستان خیابان غیاثی پور پلاک ۲۳۳ خارج از محدوده طرح ترافیک همه روزه حتی ایام تعطیل

تعمیر شیشه بالابر سوناتا

تعمیر شیشه بالابر سوناتا با ۶ ماه ضمانت انجام خدمات

در این مقاله می خوانید :

تعمیر شیشه بالابر برقی سوناتا

تعمیر شیشه بالابر سوناتا یکی از کارهای کاملا فنی است که نیاز به کارشناس ماهر دارد. گاهی ممکن است کلید شیشه بالابر برقی خودروی سوناتای شما غیر فعال شده و یا معیوب شود. خرابی شیشه بالابر برقی خودروی سوناتا به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد دلایلی از جمله:

  • کلید شیشه بالابر معیوب
  • سوختن فیوز مربوط به شیشه بالابر
  • خرابی و یا سوختن موتور الکترونیکی شیشه بالابر سوناتا
  • و یا دلایل دیگر مثل به هم ریختن تنظیمات سیستم شیشه بالابر برقی سوناتا

در این مطلب می خواهیم راجع به تعمیر شیشه بالابر سوناتا اطلاعاتی در اختیار شما همراهان عزیز قرار بدهیم پس اگر دوست دارید در زمینه ی تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی سوناتا اطلاعات بیشتری کسب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شیشه بالابر برقی یک سیستم رفاهی است که برای آسایش بیشتر مصرف کنندگان خودروی سوناتا در سر تا سر دنیا طراحی و کار گذاشته شده است.اگر به هر دلیلی در استفاده از شیشه بالابر برقی سوناتا با مشکل مواجه شدید به همکاران ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر سوناتا مراجعه کنید تا آنها شما را در صورت لزوم راهنمایی کنند و یا مشکل را عیب یابی و حل کنند.

و همچنین این را در نظر داشته باشید که خدمات ما در زمینه ی تعمیر شیشه بالابر سوناتا دارای ۶ ماه ضمانت می باشد.

تعمیر شیشه بالابر سوناتا

تعمیر کلید شیشه بالابر برقی سوناتا

همانطور که می دانید و در مطالب قبل هم به آن اشاره کردیم یکی از دلایلی که ممکن است شیشه بالابر برقی خودروی سوناتای شما غیر فعال شود معیوب شدن و یا شکستن کلید شیشه بالابر برقی می باشد.

کلید شیشه بالابر برقی خودروی سوناتا همانند اکثر خدروهای دیگر بر روی رودری ها قرار دارد پس باید برای تعمیر و یا تعویض کلید شیشه بالابر برقی سوناتا رودری مربوط به قسمت آسیب دیده باز شده و آن را تعمیر و یا تعویض کنند.

کلید کنترل تمام شیشه بالابر های خودروی سوناتا بر روی رودری درب قسمت راننده هم وجود دارد و راننده می تواند از کلید بالابر درب سمت خود بر روی تمام شیشه های ماشین کنترل داشته باشد آنها را بالا و پایین کرده و یا حتی قفل کودک مربوط به تمامی شیشه های خودرو را فعال و غیر فعال کند.

 اگر کلید شیشه بالابر برقی هرکدام از درب های خودرو غیرفعال شده و یا بشکند و یا به هر دلیلی معیوب شده باشد پس باید فقط رودری درب قسمت آسیب دیده را باز کرده و کلید شیشه بالابر برقی را چنانچه قابل تعمیر بوده تعمیر و اگر نه تعویض کرده و سپس کلید شیشه بالابر برقی سالم رودری را سر جای خود ببندیم.

اگر کلید شیشه بالابر برقی خودروی سوناتای شما از کار افتاد موضوع را با کارشناسان ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی سوناتا در میان بگذارید تا آنها خدمات لازم در این زمینه را با ۶ ماه ضمانت برای خودروی سوناتای  شما انجام دهند.

تعمیر موتور شیشه بالابر برقی سوناتا

موتور الکترونیکی شیشه بالابر برقی سوناتا به وسیله ی سیم کشی به باتری خودرو متصل می شود و باتری ماشین سیگنال های جریان برق را از طریق سیم ها به کلید شیشه بالابر می رساند تکنسین مربوط به قسمت تعمیر شیشه بالابر سوناتا به وسیله ی ولت سنج ولتاژ برق را اندازه گیری می کند و اگر میزان ولتاژ آن از مقدار مشخصی کمتر باشد کلید شیشه بالا بر ایراد موتوری پیدا کرده است و موتور الکترونیکی آن نیاز به بازبینی و عیب یابی دارد.

در تصاویر زیر می توانید نمونه هایی از توپی و موتور شیشه بالابر را ببینید که در هنگام تعمیر شیشه بالابر سوناتا مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان تعمیر باید به این قطعات دقت زیادی شود. گاهی ممکن است برای تعمیر شیشه بالابر سوناتا فقط توپی آن تعویض شود و نیازی به تعویض یا تعمیر قطعات دیگر نباشد.

 

تعمیر شیشه بالابر سوناتا

 

تعمیر شیشه بالابر سوناتا

اگر موتور الکترونیکی شیشه بالابر برقی خودروی سوناتای شما با مشکل مواجه شده باشد شیشه های ماشین در هر موقعیتی که باشند در همان حالت باقی می مانند چون دیگر موتور توان حرکت دادن آنها را نخواهد داشت پس اگر شیشه ها پایین باشند امنیت خودرو و سرنشینان به خطر می افتد و امکان سرقت خودرو و یا لوازمش بالا می رود به همین دلیل باید در سریع ترین زمان ممکن به همکاران ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی سوناتا مراجعه بفرمایید تا آنها خدمات لازم را با ۶ ماه ضمانت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر سوناتا

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر سوناتا  ممکن است کمی با دیگر خودروها آن هم به دلیل مدل و برند شرکت سازنده ی این خودرو و قیمت قطعات آن اندکی متفاوت باشد.و بخاطر مدرن بودن و تنظیمات پیشرفته ی این خودرو کمی قیمت هایش بالاتر باشد.

البته به دلیل تنظیمات پیشرفته ی این خودرو نسبت به خودروهای دیگر ممکن است دستمزد تعمیر قطعات و یا تعویض لوازم معیوب شده ی شیشه بالابر برقی خودروی سوناتا  کمی با دیگر خودروها متفاوت باشد.

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر سوناتا بستگی به نوع ایرادات و اشکالات ممکن است برآوردهای مختلفی شود شما می توانید با تماس با همکاران ما در بخش تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی سوناتا با هزینه های مربوط به آن اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ما در شیشه اتومبیل پرشین، خدمات تعمیر شیشه بالابر اتومبیل را برای همه انواع اتومبیل ها انجام می دهیم. از جمله این خدمات می توان به تعمیر شیشه بالابر آزرا، تعمیر شیشه بالابر مزدا ۳، تعمیر شیشه بالابر برلیانس، تعمیر شیشه بالابر برقی هیوندای i30 ، تعمیر شیشه بالابر برقی اسپورتیج، تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷، تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا، تعمیر شیشه بالابر مگان، تعمیر شیشه بالابر BMW و دیگر خودرو ها اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید:
درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

شیشه بالابر با 6 ماه ضمانت

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

6 ماه گارانتی انجام خدمات تعمیر شیشه بالابر

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید