آدرس: تهران ، نارمک جانبازان غربی

خیابان گلستان خیابان غیاثی پور پلاک ۲۳۳ خارج از محدوده طرح ترافیک همه روزه حتی ایام تعطیل

تعمیر شیشه بالابر زانتیا

تعمیر شیشه بالابر زانتیا با ۶ ماه ضمانت انجام خدمات

در این مقاله می خوانید :

تعمیر شیشه بالابر برقی زانتیا

دراین مطلب می خواهیم راجع به تعمیر شیشه بالابر زانتیا اطلاعاتی در اختیار شما همراهان عزیز قرار بدهیم پس اگربه این موضوع علاقه دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر شیشه بالابر زانتیا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

گاهی ممکن است کلید شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا شما معیوب شده و غیر فعال شود. خرابی شیشه بالابر برقی خودروی  زانتیا به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد دلایلی از جمله :

  • خرابی و یا سوختن فیوز مربوط به شیشه بالابر برقی
  • شکستن و خرابی کلید شیشه بالابر برقی
  • خرابی و سوختن موتور الکترونیکی شیشه بالابر برقی
  • و یا دلایل دیگری مانند به هم ریختن تنظیمات سیستم شیشه بالابر برقی
  • و…

همانطور که می دانید با پیشرفت روز افزون علم و فناوری روز به روز وسایل بیشتری برای رفاه و آسایش بشر اختراع می شود یکی از این لوازم  شیشه بالابر برقی می باشد شیشه بالابر برقی زانتیا هم یک سیستم رفاهی است که برای آسایش بیشتر راننده و سرنشینان خودروی زانتیا در سر تا سر جهان طراحی و کار گذاشته شده است.

اگر به هر دلیلی و یا به هر نحوی در استفاده از شیشه بالابر برقی خودروی زانتیای خود با مشکل مواجه شدید به همکاران ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر زانتیا مراجعه کنید تا آنها شما را در صورت لزوم راهنمایی کنند و یا مشکل را عیب یابی و با ضمانت ۶ ماهه حل نمایند.

تعمیر شیشه بالابر زانتیا

تعمیر کلید شیشه بالابر برقی زانتیا

همانطور که در قسمت قبل گفتیم یکی از دلایلی که ممکن است شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا شما غیر فعال شود معیوب شدن و یا شکستن کلید شیشه بالابر برقی می باشد.

از آنجایی که کلید شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا بر روی رودری ها قرار دارد پس باید برای تعمیر یا تعویض کلید شیشه بالابر برقی زانتیا رودری مربوط به قسمت آسیب دیده باز شده و مشکل را برطرف کرد.

البته می دانید که کلید کنترل تمام شیشه بالابر های ماشین زانتیا بر روی رودری درب قسمت راننده هم موجود است و راننده می تواند از کلید بالابر درب سمت خود بر روی تمام شیشه های ماشین کنترل داشته باشد آنها را به سمت دلخواه حرکت داده و یا حتی قفل کودک تمامی شیشه های خودرو را فعال و یا غیر فعال کند.

اما اگر کلید شیشه بالابر برقی هرکدام از درب های خودرو شکسته و یا به هر دلیلی معیوب شده و غیر فعال شده باشد پس باید فقط رودری مربوط به درب قسمت آسیب دیده را باز کرده و کلید شیشه بالابر برقی را چنانچه قابل تعمیر بود تعمیر و اگر نه تعویض کرده و پس از نصب آن کلید شیشه بالابر برقی سالم رودری باز شده سر جای خود بسته شود.

اگر کلید شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا شما هم به هر نحوی از کار افتاد و غیر فعال شد مشکل را با کارشناسان ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر زانتیا در میان بگذارید تا آنها خدمات لازم در این زمینه را برای خودروی زانتیای  شما با ۶ ماه ضمانت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.

تعمیر شیشه بالابر زانتیا

تعمیر موتور شیشه بالابر برقی زانتیا

موتور الکترونیکی شیشه بالابر برقی زانتیا به وسیله ی دو سیم به باتری خودرو متصل می شود و باتری ماشین سیگنال های برق را از طریق این دو سیم به کلید شیشه بالابر می رساند تکنسین مربوط به قسمت تعمیر شیشه بالابر زانتیا به وسیله ی ولت سنج ولتاژ برق را اندازه گیری میکند و اگر میزان ولتاژ آن از مقدار مشخصی مثلا از ۱۲ ولت و یا منفی ۱۲ ولت کمتر و یا بیشتر باشد پس موتور الکترونیکی شیشه بالابر با مشکل مواجه شده است.

اگر موتور الکترونیکی شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا شما با مشکل مواجه شده باشد شیشه های ماشین در هر حالتی که هستند در همان وضعیت باقی می مانند چون موتور توانایی حرکت دادن آنها را ندارد پس اگر شیشه ها پایین باشند امنیت خودرو به خطر می افتد به همین دلیل باید در اسرع وقت به همکاران ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا مراجعه بفرمایید تا آنها خدمات لازم را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.

تعمیر شیشه بالابر زانتیا

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر زانتیا

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر زانتیا ممکن است به دلیل مدل و برند شرکت سازنده ی این خودرو و قیمت قطعات آن کمی بالاتر و یا بعضی از لوازم آن قیمت پایینتری از خودروهای دیگر باشد

این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است دستمزد تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب شده ی شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا به دلیل ساختار پیچیده و یا نوع تنظیمات خاص آن  کمی با دیگر خودروها متفاوت باشد.

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی زانتیا بسته به نوع ایرادات و اشکالات آن برآوردهای مختلفی می شود شما می توانید با تماس با همکاران و کارشناسان ما در بخش تعمیر شیشه بالابر زانتیا با هزینه های مربوط به آن اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ما در شیشه اتومبیل پرشین، خدمات تعمیر شیشه بالابر اتومبیل را برای همه انواع اتومبیل ها انجام می دهیم. از جمله این خدمات می توان به تعمیر شیشه بالابر آزرا، تعمیر شیشه بالابر سوناتا، تعمیر شیشه بالابر مزدا ۳، تعمیر شیشه بالابر برلیانس، تعمیر شیشه بالابر برقی هیوندای i30 ، تعمیر شیشه بالابر برقی اسپورتیج، تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷، تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا، تعمیر شیشه بالابر مگان، تعمیر شیشه بالابر BMW و دیگر خودرو ها اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید:
درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

شیشه بالابر با 6 ماه ضمانت

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

6 ماه گارانتی انجام خدمات تعمیر شیشه بالابر

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید