آدرس: تهران ، نارمک جانبازان غربی

خیابان گلستان خیابان غیاثی پور پلاک ۲۳۳ خارج از محدوده طرح ترافیک همه روزه حتی ایام تعطیل

تعمیر شیشه بالابر تیگو 7

تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷ با ۶ ماه ضمانت انجام خدمات

در این مقاله می خوانید :

تعمیر شیشه بالابر برقی تیگو ۷

پیش از شروع بهتر است بدانید که تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷ و هر اتومبیل دیگری نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. گاهی ممکن است کلید شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ شما غیر فعال شده و یا معیوب شود.خرابی شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد دلایلی از جمله:

  • سوختن فیوز مربوط به شیشه بالابر
  • کلید شیشه بالابر معیوب
  • خرابی و یا سوختن موتور الکترونیکی
  • و یا دلایل دیگر مثل به هم ریختن تنظیمات سیستم شیشه بالابر برقی

در این مطلب می خواهیم راجع به تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷ صحبت کنیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شیشه بالابر برقی یک سیستم رفاهی است که برای آسایش بیشتر مصرف کنندگان خودروی تیگو ۷ طراحی و کار گذاشته شده است.اگر به هر دلیلی در استفاده از شیشه بالابر برقی تیگو ۷ با مشکل مواجه شدید به همکاران ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ مراجعه کنید تا آنها شما را در صورت لزوم شما را راهنمایی کنند و یا مشکل را عیب یابی و حل کنند.

تعمیر شیشه بالابر تیگو 7

تعمیر کلید شیشه بالابر برقی تیگو ۷

همانطور که در قسمت قبل گفتیم یکی از دلایلی که ممکن است شیشه بالابر برقی خودروی تیگو۷  شما از کار بیفتد خرابی و یا شکستن کلید شیشه بالابر برقی میباشد.

از آنجایی که کلید شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ بر روی رودری ها قرار دارد پس باید برای تعویض یا تعمیر کلید شیشه بالابر برقی تیگو ۷ رودری مربوط به قسمت آسیب دیده باز شده و مشکل را برطرف کنند.

همانطور که می دانید کلید کنترل تمام شیشه بالابر های ماشین تیگو ۷ بر روی رودری درب قسمت راننده هم موجود است و راننده میتواند از کلید بالابر درب سمت خود بر روی تمام شیشه های ماشین کنترل داشته باشد آنها را بالا و پایین کرده و یا حتی قفل کودک مربوط به تمامی شیشه های خودرو را فعال کند.

 اگر کلید شیشه بالابر برقی هرکدام از درب های خودرو شکسته و یا به هر دلیلی معیوب شده باشد پس باید فقط رودری درب قسمت آسیب دیده را باز کرده و کلید شیشه بالابر برقی را چنانچه قابل تعمیر بود تعمیر و اگر نه تعویض کرده و سپس کلید شیشه بالابر برقی سالم رودری را سر جای خود ببندیم.

اگر کلید شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ شما از کار افتاد موضوع را با کارشناسان ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی تیگو ۷ در میان بگذارید تا آنها خدمات لازم در این زمینه را برای خودروی تیگو ۷ شما انجام دهند.

تعمیر موتور شیشه بالابر برقی تیگو ۷

موتور شیشه بالابر برقی تیگو ۷ به وسیله ی سیم کشی به باتری خودرو متصل می شود و باتری ماشین سیگنال های برق را از این طریق به کلید شیشه بالابر میرساند تکنسین مربوط به قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ به وسیله ی ولت سنج ولتاژ برق را اندازه گیری می کند و اگر میزان ولتاژ آن از مقدار مشخصی کمتر باشد موتور الکترونیکی شیشه بالابر با مشکل مواجه شده است.

اگر موتور الکتریکی شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ شما با مشکل مواجه شده باشد شیشه های ماشین در هر موقعیتی که هستند در همان وضعیت باقی می مانند چون موتور توان حرکت دادن آنها را نخواهد داشت پس اگر شیشه ها پایین باشند امنیت خودرو به خطر می افتد به همین دلیل باید در اولین فرصت به همکاران ما در قسمت تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ مراجعه بفرمایید تا آنها خدمات لازم را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.

برای اینکه در مورد اتومبیل تیگو ۷ بیشتر بدانید بهتر است به سایت مدیران خودرو مراجعه کنید.

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷  ممکن است کمی بالاتر از خودروهای دیگر باشد آن هم به دلیل مدل و برند شرکت سازنده ی این خودرو و گرانتر بودن قیمت قطعات آن می باشد.

البته بسته به تنظیمات پیشرفته ی این خودرو نسبت به خودروهای دیگر ممکن است دستمزد تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب شده ی شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷  کمی با دیگر خودروها متفاوت باشد.

هزینه ی تعمیر شیشه بالابر تیگو ۷ بسته به نوغ ایرادات آن برآوردهای مختلفی می شود شما می توانید با تماس با همکاران ما در بخش تعمیر شیشه بالابر برقی خودروی تیگو ۷ با هزینه های مربوط به آن اطلاعات لازم را کسب نمایید.

لازم به ذکر است که ما در شیشه اتومبیل پرشین، خدمات تعمیر شیشه بالابر اتومبیل را برای همه انواع اتومبیل ها انجام می دهیم. از جمله این خدمات می توان به تعمیر شیشه بالابر برقی هیوندای i30 ، تعمیر شیشه بالابر برقی اسپورتیج، تعمیر شیشه بالابر برقی سابرینا، تعمیر شیشه بالابر مگان، تعمیر شیشه بالابر BMW و دیگر خودرو ها اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید:
درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

شیشه بالابر با 6 ماه ضمانت

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شیشه اتومبیل های خارجی

برای خرید شیشه اتومبیل های خارجی اصل و اورجینال با ما تماس بگیرید

3 سال گارانتی آب بندی

تمامی خدمات تعویض و نصب شیشه اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام می شود شامل 3 سال گارانتی آب بندی می باشد.

6 ماه گارانتی انجام خدمات تعمیر شیشه بالابر

خدمات مربوط به تعمیر شیشه بالابر اتومبیل که توسط کارشناسان شیشه اتومبیل پرشین انجام شده باشد شامل 6 ماه ضمانت انجام خدمات می باشد. توجه داشته باشید که این ضمانت شامل سوختن موتور شیشه بالابر نمی شود.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید